Kamuoyuna Açıklama

Kurucular Kurulunda yer aldığım Bahçelievler Belediye Spor Kulübü ile geride kalan 10 yıla yakın zaman diliminde birçok sportif ve kültürel başarıya imza atmanın haklı gururunu yaşıyorum.

Spor okullarımızdan yetişen ve sayısı on binleri bulan çocuklarımızın, katıldıkları her müsabakada kulübümüzü ve ülkemizi büyük bir başarıyla temsil eden sporcularımızın hayatlarına dokunmak, milli aidiyet duygusu kazandırmak suretiyle ruhen ve bedenen sağlıklı bir neslin yetişmesi için samimi bir gayretle çalıştık ve çok şükür ki bunu da büyük ölçüde başardık.

Potada, filede, pistte, havuzda, salonda, minderde, tatamide başarıdan başarıya koşan ve BBSK’nın ünü Türkiye sınırlarının ötesine geçmiş bir marka olmasını sağlayan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız, sporcularımız, hocalarımız ve çalışanlarımız başta olmak üzere camiamızın her ferdine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Uzun yıllar başkan vekilliğini, son bir yıllık zaman diliminde de başkanlığını yürüttüğüm Bahçelievler Belediye Spor Kulübü’nün 4. Olağan Genel Kurulunda başkanlığa aday olmayacağımı kamuoyunun bilgisine sunarım.

Selahattin UYAN

BBSK Başkanı

Pin It on Pinterest